Kto mňa nasleduje, nebude chodiť vo tmách ...

Modlitba  uzdravenia

Podporte prosím chod týchto stránok a ďalších dobrých projektov. Ďakujeme.

DUCHOVNÉ CBIČENIA S UZDRAVENÍM S JAMESOM MARIAKUMAROM

Odporúčam, aby ste si prešli celú duchovnú obnovu v tomto zozname videí, bude vám to určite požehnaním a pomôže vám to uzdraviť sa z mnohých zranení a zviazaností. 

stiahnite si aj ako mp3

Spoločne s Ježišom prejdeme celým svojim životom a On bude liečiť a uzdravovať všetky zranenia, ktoré nosím v sebe.

Nájdi si miesto, kde sa budeš môcť stíšiť a sústrediť na Pánovu prítomnosť. Prežehnaj sa, V mene Otca, i Syna i Ducha Svätého. Amen. Sústreď sa na Pána Ježiša Krista a predstav si ho pred sebou a na chvíľu sa stíš. 

Môj najdrahší Pane Ježišu, ukážem ti celú svoju minulosť a ty mi prosím uzdrav aj tie rany, na ktoré som už dávno zabudol, ale stále sú otvorené v mojom podvedomí. Verím ti Pane Ježišu, že ty ma môžeš celého uzdraviť. 

On ti hovorí: "Si moje milované dieťa. Si pre mňa tak vzácny a hoci to stále necítiš, Ja som stále s tebou. Moja smsť na kríži nebola zbytočná, lebo chcem, aby moje víťazstvo bolo aj tvojim víťazstvom nad tvojimi slabosťami a zraneniami. Chcem, aby si bol zdravý. Chcem mať s tebou blízky vzťah."

Pane, prosím, svojou mocou pretrhni akýkoľvek negatívny vplyv od mojich predkov. 

Prenes sa do času, keď ťa mamka nosila pos srdcom. Pane, Ty vieš, čo sa vtedy dialo a čo som prežíval. Či sa moji rodičia tešili na môj príchod. Ak tomu tak nebolo, ja im z celého srdca úprimne odpúšťam a nehnevám sa za to na nich. Pane, uzdrav prosím všetky rany v mojom vnútri z tohoto obdobia, keď som si vypočul hádky mojich rodičov. Pán ti hovorí: "Chcem, aby boli všetky zranenia zacelené.", objíma ťa nežne. Pán chcel, aby si sa narodil a preto si aj dnes tu.

Teraz ukáž Ježišovi čas pôrodu. Všetko, čo sa prihodilo počas pôrodu, čo spravila matka, lekári, alebo sestričky Ježiš berie do svojjich rúk a uzdravuje to. Precíť vo chvíli ticha Jeho lásku k tebe.

S Ježišom prejdi do obdobia do tvojich šiestich rokov. Teraz potrebuješ veľa lásky od mamy a aj blízkosť otca. Ak si pamätáš nejaké zranenia na duši z tejto doby, predlož ich Ježišovi. Čas, keď si plakal, keď si necítil lásku, keď si bol sám ... Odpusti mame aj otcovi za vedomé aj nevedomé ublíženia. Otec bol možno zaneprázdnený v práci a nevenoval ti toľko času, koľko bolo potrebné. Precíť Ježišovu uzdravujúcu lásku vo chvíli ticha. On ti vynahrádza všetko, čo sa ti nedostalo. Predstav si pred sebou otca, ako prosí o odpustenie. Objím ho a odpusti mu. Teraz Ježiš priviedol pred teba tvoju mamu. Ak ti nedala v detstve dostatok lásky, odpusti jej. V tvojom srdci nie je ani kvapka neodpustenia, Ježiš všetko uzdravuje a privádza ťa do náručia panny Márie a ona ťa objíma svojou materinskou láskou. 

Prejdi s Ježišom do obdobia, keď si mal do 12 rokov. Postupne mu ukáž všetky zranenia z tohoto obdobia, všetky konflikty s rodičmi, spolužiakmi a kamarátmi. Jedno po druhom. Ježiš teraz lieči všetky tieto zranenia, aj tie, na ktoré sa už nepamätáš. Ježiš ti obväzuje všetky rany a lieči ich.

Teraz ukáž Ježišovi všetky zranenia, ktoré si pamätáš do obdobia skončenia školy. Je to obdobie, keď si chcel spoznávať svet. Ukáž mu všetky momenty, keď si mal skúsenosti s alkoholom, cigaretami, drogami a inými hriechmi. Možno ťa v tom období podviedla, alebo opustila priateľka, alebo si ju zradil ty. Možno ťa zneužili a ty nenesieš vinu na tomto zranení. Odpusti tým, čo ti ublížili. Sex mimo manželstva. Pane, odpusti mi, že som ťa zanedbával a nehľadal som ťa. Pane, uzdrav moju závislosť na počítačoch a počítačových hrách, že som toľko času premárnil sedením za monitorom. Preži ľútosť nad tým, že si hriechmi urazil Ježiša a vnímaj, ako ti odpúšťa a zaceľuje jazvy. 

Ukáž mu nedávnu minulosť a súčasnosť. Ježiš berie jemne všetky zranenia z tohoto obdobia tvojho života. Či je to nedorozumenie s manželským partnerom, nezájujem od detí, zranenia zo zamestnania, alebo čokoľvek iné, čo ti práve zišlo na rozum. Možno sa trápiš, že si nebol dlhšie na spovedi. Nebojsa a choď vyznať vo sviatosti zmierenia, čo ťa ťaží. Ježiš chce, aby si bol šťastný a uzdravuje aj tie zranenia, na ktoré si už nespomínaš. Preži Jeho blízkosť a lásku. Ježiš odstraňuje všetky pocity viny z tvojej mysle. Pane, prikáž každej nemoci a závislosti, aby ma opustili. Pane, pomôž mi prosím aj s mojimi zlozvykmi, pomôž mi zbaviť sa ich. Pane, osloboď ma. Pane uzdrav moje vzťahy, daj aby som k nikomu z tých, čo mi ublížili, necítil neodpustenie. Daj mi silu uzmieriť sa s nimi. Osloboď ma z pút sebaľútosti, aby som urobil čiaru za minulosťou a nezaťažený pozeral do budúcnosti. Pane, ty poznáš môj strach z budúcnosti, zo smrti a iné strachy, čo prežívam. Dotkni sa ich, prosím a uzdrav ich. Tebe zverujem moju minulosť, prítomnosť aj budúcnosť. Ty si Pánom môjho života. Pomôž mi prosím počuť tvoj jemný hlas a uschopni ma plniť stále tvoju vôľu. Pomôž mi, aby moja viera rástla. Daj Pane, nech ťa denne hľadám, nech si denne čítam sväté písmo a nech nezanedbávam modlitbu. Ďakujem ti Pane Ježišu za tvoj uzdravúci dotyk. 

 

Amen.

 

 

V tomto videu nás páter Elias Vella prevedie modlitbou za uzdravenie rodostromu.

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode