Kto mňa nasleduje, nebude chodiť vo tmách ...

Hudba

Hudba má vplyv na človeka aj na prvý pohľad nepostrehnuteľným spôsobom, a to podvedomým vnímaním. Pieseň môže obsahovať škodlivé posolstvá a preto si dávajme dobrý pozor na to, čo počúvame. Mladí počúvajú piesne s vulgárnym obsahom a to tiež škodí ich duši. Mnohé metalové a rockové skupiny majú zdanlivo neškodný text, ale keď sa to pustí odzadu, tak je tam zreteľné negatívne posolstvo. Niekomu to celé možno bude pripadať paranoidné, lebo si dostatočne neuvedomuje vplyv duchovných sfér na človeka. Ani nezbadáme, ako sami otvárame dvierka zlému, ktorý má na nás potom dosah a škodí nám v živote. Pozri si nasledujúcu reláciu z archívu televízie lux, kde sa po dvadsiatej minúte venuje Jozef Kováčik práve tejto problematike:

Potvrdiť to môže aj exorcista P. Vojtěch Kodet, ThD., od ktorého prednášku o zviazanosti hudbou vo formáte mp3 si tu môžeš vypočuť:

Zoznam spätných posolstiev v piesňach na Wikipedii.

Aj hudba patrí medzi nástroje satanistov. Ako sa uvádza v časopise Milujte sa 24/2011 na strane 40, že popredný satanista, autor satanskej biblie, La Vey, píše o taktike diabla: 1. Slovo, 2. Zhovievavosť, ktorá vedie k zmazaniu rozdielu medzi dobrom a zlom, pravdou a klamstvom, svetlom a tmou, životom a smrťou, 3. Hudba, ktorá je nositeľkou emócií a obsahu.

Musíme byť opatrní na to, čo do seba vpúšťame. Táto taktika sa im celkom darí. Napr. v televízii súťažia homosexuáli, tancujú spolu spoločenské tance a všetci sa tvária, že je to normálne. Je to smiešne a pripomína mi to rozprávku o cisárových nových šatách, keď sa všetci báli povedať, že cisár je nahý. Úroveň tolerancie sa posúva nebezpečne za hranicu zdravého rozumu a hriešny spôsob života sa prezentuje ako len niečo "iné". Pod rúškou práv menšín a demokracie sa to schováva! Pomaly sa budeme obávať volať rodičov "Otec" a "Matka", lebo satan zasa posunul hranicu cez nastrčených ľudí ich začal označovať "Rodič 1" a "Rodič 2". A my sme ticho?! Homosexuáli si začali adoptovať deti a aký vzor dajú tomuto nevinnému dieťaťu? Keď si raz povie, "Ja chcem byť ako ockovia". Táto rakovina sa začala už šíriť. Oni organizujú dúhové pochody a snažia sa vytvoriť dojem, že to chce strašne veľa ľudí. Nesmieme ostať ticho! Píšte do parlamentu, telefonujte, hovorte svoje NIE. 

Článok profesora Simona Morabitoo o vplyve rockovej a satanskej hudby, ako aj svedectvo jedného metalistu je tu v časopise milujte se na stranách 39-41.

Pozri aj menu Okultizmus

Vplyv hudby na podvedomie

Negatívne posolstvo môže pieseň niesť aj ak v nej vyslovene nie je odhalené pri spätnom prehrávaní.

Tu je pár príkladov piesní s odhaleným negatívnym posolstvom na youtube:


kresťanská reklama

Vyhľadávanie

kresťanská reklama

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode