Kto mňa nasleduje, nebude chodiť vo tmách ...

Homeopatia

Čo je to homeopatia?

Je homeopatia bezpečná? Homeopatiká majú spornú účinnosť a ich užívanie si vyžiada svoju daň v podobe duchovnej újmy. Sú známe prípady zlých snov, videní temných postáv, depresií, oddialenia od duchovného života s Bohom a otvorenie sa vplyvom zlého, čo môže mať veľmi neblahé následky na Vaše duševné zdravie, preto ak si nechcete uškodiť na duši, tak v žiadnom prípade neužívajte homeopatiká.

Mnohí považujú homeopatiká za liečbu bylinkami. Ale to to naozaj tak? Posúďte sami. Princíp, ktorý má  je, že podobné sa lieči podobným, čo je vyslovene okultná technika. Homeopatia je biela mágia. Teda namiešajú nejakú látku a dajú zdravému človeku. Ak mu napríklad z toho očervenejú líca, tak sa tým liečia všetky choroby s príznakom červených líc. Teda účinná látka sa neprispôsobuje príčine vzniku ochorenia, ale podobnosti príznakov. Homeopatiká sa vyrábajú tak, že sa namieša východisková látka a tá sa riedi nejakým pomerom, napr. jeden diel látky sa rozpustí v deviatich dieloch tekutiny, zatrepe sa to a vznikne prvé riedenie D1. Vezme sa jeden dielik D1 a rozriedi sa opäť v deviatich dielikoch tekutiny, zatrepe sa to opäť a vzniká D2 atď. V lekárňach nájdete prostriedky v koncentráciách D15, D30 a dokonca aj D200 a pod. Mysleli by ste si logicky, že ten materský roztok bude riadna sila a riedením sa účinnosť znižuje. Keď by som si robil citronádu vo vode, tak čím viac vody nalejem, tým slabší koncentrát vznikne. U homeopatík je to presne naopak !!! Čím vyššie riedenie, tým je účinnejší a silnejší ten preparát a tým hlbšie pôsobí na vnútro osobnosti. Pri tomto procese, ako oni sami hovoria, dochádza ku prenosu "informácie". V homeopatiku častokrát nie je ani jediná molekula pôvodnej účinnej látky ?!? Platíte za čistý cukor, alebo osladenú tekutinu, čo potvrdzujú aj príbalové letáky o zložení prípravku.  Mnoho homeopatík sa vyrába z jedovatých látok (napr. Belladonna obsahuje najnebezpečnejšiu stredoeurópsku rastlinu - mimoriadne jedovatý ľuľkovec zlomocný - Atropa bella-donna)Pôsobí teda na nás "duchovná informácia" aj z rôznych jedov a to je biela múgia. Ale už samotná podstata tohoto všetkého má okultný pôvod. Vyvarujte sa aj liečiteľov s elektronickými prístrojmi a pozrite si nižšie umiestnené video. Tak za svoju nádchu vymením prístup zlého do môjho života. A potom sa po čase čudujem, prečo je toľko bolesti a nešťastia v mojom živote? Stojí to za to ?!? V Matúšovi 16,26 sa píše: "Veď čo osoží človeku, keby aj celý svet získal, a svojej duši by uškodil?! Alebo za čo vymení človek svoju dušu?!"

Svedectvo lekárky

Tu prinášame svedectvo detskej lekárky MUDr. Emílie Vlčkovej, ktorá sa nejaký čas sama venovala liečeniu homeopatikami až do času kým nezistila, aké pozadie a dôsledky má použitie homeopatík. Vo videu je aj popísané, ako sa zbaviť vplyvov zla spoôsobeného užívaním týchto prípravkov.

 

Čomu sa teda konkrétne vyhýbať je napríklad >TU<

Pozri si toto krátke usmevné video

Vedecký dôkaz, že hopeopatia je podvod je TU

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode